Atletika

Dobříšský triatlon - závod pro každého, 1. ročník v neděli 11.6.2023, více informací v záložce ZÁVODY! Krátké video k Dobříšskému triatlonu ZDE!

Na tréninky pro sezónu 2022/2023 se můžete registrovat ZDE. Poté obdržíte emailem přihlašovací údaje do členské sekce.

 

Členská sekce

Úspěch dobříšských plavců

Hořovice, duben 2022

Úspěch dobříšských plavců, Sportovní akademie Dobříš a Sokol Dobříš

Plavecké závody přebory župy Jungmannovi se konaly v Hořovicích v sobotu 9.4.2022. Na župní přebory vyrazili z Dobříše plavci z oddílu Sportovní akademie Dobříš, registrovaní sokolové TJ Sokol Dobříš. Oddíl funguje na Dobříši už čtvrtým rokem a základna všech plavců je okolo třiceti členů. Oddíl je rozdělen podle plaveckých dovedností do tří skupin, závodní plavci, sportovní plavci a neplavci – začátečníci. Trenéři Michal Ciboch, Jana Pechanová, Jakub Hornáček a Jaromír Boubal.

Na závody nás vyrazilo devět závodníků a celkově jsme na Dobříš přivezli 4 medaile, zlatá, stříbrná a dvě bronzové. Všechny medaile byly získány na volný způsob. Naši reprezentanti: Froňek Antonín, Froňková Valentýna (bronzová medaile), Alan Weber, Jindra Kuželka, Jakub Dvořák (stříbrná medaile), Štěpán Ciboch (zlatá medaile), Michal Ciboch junior, Lucie Cibochová, Michal Ciboch (bronzová medaile).